O nas

Jeździmy z pasją i poczuciem bezpieczeństwa…
KMCARGO GMBH pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego. Nasza Grupa na rynku transportowym istnieje od ponad pół wieku. Pozwala nam to na stabilną i pewną realizację usług.

Usługi transportowe oraz spedycja to nasza specjalność, a także pasja! W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Państwa zaufanie, jest dla nas wyznacznikiem jakości wykonywanych przez nas usług.

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania. To my dostosowujemy się do Państwa, pragnąc, aby realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej – w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. To, co nas cechuje, to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas nie ma trudnych zadań – są tylko wyzwania, którym zawsze staramy się sprostać.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, aby móc Państwu zaoferować jak najszybszą i punktualną dostawę towaru.

Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z pasją zamieniamy w czyn!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer +49 781 960 998-00

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Czekamy na Twój telefon!

Zadzwoń pod numer +49 781 960 998-00

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ

38435
TodayToday8
YesterdayYesterday72
This WeekThis Week80
This MonthThis Month1249
All DaysAll Days38435
© 2018 www.km-cargo.com - All Rights Reserved.